Zaujímavé dvojkolo.

V predposlednom dvojkole sa vo vzájomných zápasoch stretli štyri družstvá, ktoré chceli bojovať o postup na Slovensko. My sme cestovali do Senice, ktorá musela hrať úplne stopercentne, aby plným bodovým ziskom preskočila tretie Levice. Hra sa od začiatku vyvíjala presne podľa ich réžie. Tlačili nás výborným servom , bojovnou obranou. My sme nenašli žiadnu protizbraň a prvý zápas ponechali Senici bez zisku čo i len setu. Do druhého zápasu sme nastúpili lepšie . Prvý set  víťazstvo, druhý prehra, tretí víťazstvo, štvrtý prehra. Piaty set výhra a celkové výťazstvo 3:2.

Prekvapenie sa konalo aj v Leviciach, kde Skalica podľahla Leviciam v oboch zápasoch. Prehra so Senicou môže mrzieť, lebo to bola naša posledná možnosť preskočiť Skalicu.

Posledné kolá boli povinnou jazdou . Skalica víťazstvo nad Senicou a my víťazstvo nad VK MNn Váhom.